Закони і постанови

Освітній центр для педагогів, батьків і дітей «Я І МОЯ ШКОЛА»

(ФО-П Міньковська І.І.) є суб’єктом підвищення кваліфікації згідно з цими нормативними документами:

«Педагогічні та науково-педагогічні працівники мають право підвищувати кваліфікацію в інших суб’єктів освітньої діяльності, фізичних та юридичних осіб» (абзац 3 ч. 2 ст. 59 Закону України «Про освіту»)

«Педагогічні та науково-педагогічні працівники самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації» (п. 7 «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800)

«Суб’єктом підвищення кваліфікації може бути … фізична особа – підприємець, що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників» (п. 9 «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800 з урахуванням змін на підставі Постанови КМ № 1133 від 27.12.2019)

 

Офіційні роз’яснення Міністерства освіти і науки України

Як вчителю підвищити кваліфікацію поза ІППО – механізм, «Нова українська школа», 22.01.2020

Можливості для вчителів 2020: підвищення кваліфікації, Міністерство освіти і науки України

 

Інформація про суб’єкта

Фізична особа-підприємець Міньковська Ірина Ігорівна.

Номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 2 480 000 0000 113986 від 06.10.2009 р.

Провадить освітню діяльність згідно основних видів економічної діяльності:

– 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.»: академічне навчання, діяльність навчальних центрів, які пропонують курси з корекції (додаткової підготовки з певної дисципліни), діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації, навчання мовам і навичкам спілкування, навчання комп’ютерній грамоті та ін.

– 85.60 «Допоміжна діяльність у сфері освіти»: надання послуг консультування з питань освіти, консультування з питань вибору освітніх напрямів, організація програм обміну студентами.

– 85.10 «Дошкільна освіта»: організація навчання, створена переважно для знайомства наймолодших дітей зі шкільним середовищем.

– 88.91 «Денний догляд за дітьми»: діяльність із денного догляду за дітьми.

– 82.30 «Організування конгресів і торговельних виставок»: організування, просування і/або проведення різних подій, таких як бізнес-покази, збори, конференції та зустрічі.

ІІІ група єдиного податку, що дає змогу укладати угоди й здійснювати безготівкові розрахунки з юридичними особами (навчальними закладами, управліннями освіти тощо).

Торгова марка «Я І МОЯ ШКОЛА» наразі проходить процедуру офіційної реєстрації.

 

Освітні програми

На офіційному сайті Центру розміщено офіційні освітні програми до всіх опцій підвищення кваліфікації згідно з вимогами п. 10 «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800 з урахуванням змін на підставі Постанови КМ № 1133 від 27.12.2019.   Ознайомитися і завантажити освітні програми можна, натиснувши на кнопку «Детальніше про програми».

 

Сертифікати Центру містять

 

  • повне найменування суб’єкта підвищення кваліфікації,
  • тему (або напрям навчання),
  • обсяг (тривалість) у годинах та/або кредитах ЄКТС
  • форму навчання
  • ПІБ особи, яка підвищила кваліфікацію
  • опис досягнутих результатів навчання
  • дату видачі та обліковий запис документа
  • найменування посади, прізвище, ініціали особи, яка
  • підписала документ від імені суб’єкта, її підпис,
  • мокру печатку.

 

Інформація про виданий сертифікат публікується в онлайн-реєстрі Центру протягом 10 днів після видачі.   Формат сертифікатів повністю відповідає вимогам чинного «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800 (п. 13).

Підпишіться на розсилку,

щоб дізнаватися актуальні новини про Центр