Спеціальні пропозиції

Підвищення кваліфікації колективів освітніх закладів

Як і Міністерство освіти і науки України, так і адміністрація Центру просить керівництво усіх навчальних закладів максимально сприяти професійному розвитку та підвищенню кваліфікації педагогічних працівників. Комплексне і системне навчання саме колективів, а не окремих співробітників є запорукою формування педагогіки партнерства в закладі освіти, його сталого розвитку, збереження здорового мікроклімату в колективі, покращення діяльності закладу освіти та якості освіти загалом. Тож наші тренери із задоволенням виїжджають у ваші освітні заклади або чекають на навчання у нашому Центрі. Напрямки — як і всі інші деталі — обговорюються індивідуально.

Подарункові сертифікати на професійний розвиток для викладача Вашої дитини

Сертифікат на підвищення кваліфікації — найкращий подарунок для учителя/ учительки Вашої дитини на будь-яке свято. Це може бути окремий семінар (лекція, воркшоп тощо) тільки від Вас, а може бути і повноцінний курс від цілого класу. Запрошуємо батьківство переглянути застарілі погляди на традиційні подарунки у шкільні свята і подарувати можливість педагогам й адміністрації школи зростати професійно та змінювати школу на краще!

Індивідуальні конструктори дорожніх карт професійного розвитку педагогів і батьків

Оскільки навчальних напрямків у Центрі достатньо багато й іноді буває складно обрати, ми допомагаємо визначити пріоритети, скласти індивідуальну карту професійного зростання й оформити її згідно з вимогами законодавства (для викладачів).

Система знижок і соціальних місць

Соціальними місцями (тобто 50% знижкою) у нашому Центрі можуть скористуватися такі категорії громадян України:  

  • учасники та ветерани бойових дій у зоні АТО, члени їхніх сімей
  • випускники інтернатів
  • люди з інвалідністю, члени їхніх сімей.

У разі навчання освітнього колективу кількістю від 15 вчителів, 3 адміністратори/ адміністраторки підвищують свою кваліфікацію у Центрі безкоштовно!

У разі придбання двох будь-яких навчальних опцій — третя у подарунок!

Приведи колегу/ друга — отримай знижку 30% на будь-яку навчальну опцію.

У разі навчання у дитячій групі неповного дня понад однієї дитини з однієї сім’ї — на навчання другої дитини знижка 30%.

Підпишіться на розсилку,

щоб дізнаватися актуальні новини про Центр