Менеджер
зараз онлайн

Розклад:

Пн.- Сб. 08:30 – 21:00

Нд. вихідний

Дякуємо за заявку
Чекайте, з вами зв’яжуться  ТОП 7 ПЕРСПЕКТИВНИХ НАПРЯМІВ БІЗНЕСУ У СФЕРІ ОСВІТИ

  Друзі, можливо ви встигли помітити, що тема освіти стає все більш актуальною, з’являється тенденція до поглибленого вивчення різних сфер життя, популяризація залученості суспільства до питань культури, а також соціально важливих питань. Вашій увазі топ 7 перспективних напрямів у сфері освіти:

  1. КУРСИ НА ВИЖИВАННЯ.

  Чи пам’ятаєте ви історію головних персонажів і персонажок книг, фільмів або серіалів, які живуть у постапокаліптичномі світі, які вимушені виживати й боротися за місце під сонцем та можливість дихати? Заняття такої тематики поділяються на теоретичну й практичну частини, остання з яких проходить у природних умовах.⠀

  2. ТРЕНІНГИ НАОСЛІП.

  «Три мавпи» – стійка композиція з трьох мавпячих фігур, що закривають лапами очі, вуха й рот. Потрапляючи в непроглядну темряву, учасники такого тренінгу повністю позбавляють себе органу почуттів, що надає 90% інформації. Однак натомість їм відкривається багато нового: звичні візуальні шаблони й стереотипи відпадають, мова стає більш впевненою, люди починають справді чути та слухати один одного.⠀

  3. КУРСИ АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ.

  Акторська майстерність – напрямок бізнесу, потреба в якому набагато вища, ніж здається на перший погляд. Вони затребувані як серед акторів і театралів, так і серед людей, які прагнуть підвищити навички управління своїм психологічним станом, тілом та голосом. Також акторські курси підійдуть діловим людям і людям, яким потрібно часто спілкуватися та вести переговори.

  4. ПСИХОЛОГІЧНІ ІГРИ.

  Можливо, ви бачили науково-фантастичний психологічний трилер Джона Хаддлеса «Філософи. Урок виживання»? Граючи в такі ігри, учасники не тільки весело проводять час, а й навчаються знаходити рішення складних ситуацій, що можуть виникнути в реальному житті. Сам захід зазвичай триває близько 2-3 годин.

  5. ТРЕНІНГИ В ГОРАХ.

  Одним із способів підвищення командного духу є організація спільних походів або бізнес-тренінгів на базах відпочинку. Власники компаній зацікавлені в згуртовуванні команди, наслідком такого бажання є екстрим-тури, де спеціалісти вчать діяти спільно й досягати гірських вершин, проводячи паралелі з розвитком бізнесу. У перервах між сходженням бізнес-тренер/ка доносить команді концепції «Стратегії блакитного океану», проводить метафоричні ділові ігри й допомагає побудувати свою «Криву цінностей» або «Карту успіхів».

  6. КУРСИ КРИПТОГРАФІЇ.

  Ця наука займається шифруванням текстів й інших даних, щоб запобігти несанкціонованому доступу до них. Криптографія знає багато різних методів шифрування даних. Багато з них засновані на складних математичних структурах, таких як еліптичні криві, кільця й кінцеві тіла.

  7. КУРСИ ШВИДКОЧИТАННЯ.

  Здавалося б, що всі вміють читати, але кожен робить це по-різному: швидкість читання, рівень розуміння й сприйняття тексту відмінні. Іноді професійна діяльність вимагає всебічного розвитку, поглибленого вивчення або оволодіння новою технікою, а кількість годин у добі не змінюється.

   Залишіть заявку
        Якщо Ви хочете познайомитися та доєднатися до нашої сім’ї – залишить, будь ласка, номер телефону, і ми запросимо Вас на чашечку авторської кави 😊
   Дякуємо за заявку
   Чекайте, з вами зв’яжуться
   Підпишіться на розсилку,
   щоб дізнаватися актуальні новини про Центр

    Перевірити наявність сертификату у реєстрі
    Введіть, будь ласка, номер свого сертифікату
    Залишити заявку

     Залишити заявку

      Задати питання викладачу

       Ім’я
       Телефон
       Електрона пошта
       Дякуємо за заявку
       Чекайте, з вами зв’яжуться