Менеджер
зараз онлайн

Розклад:

Пн.- Сб. 08:30 – 21:00

Нд. вихідний

Дякуємо за заявку
Чекайте, з вами зв’яжуться  МАЙБУТНЄ МІСТА В СФЕРІ ОСВІТИ

  Поєднання бізнесу й освіти — те, чого дуже не вистачає українській освіті. Діти не розуміють, для чого їм та математика і де вона їм потім згодиться, або та ж українська мова. По-перше, можна було б зробити програми, у Харкові, я впевнена, є компанії, які на це б зголосилися, щоб діти могли проходити якесь стажування у реальних українських успішних підприємствах. З приводу обсягу потрібно подумати: чи на канікулах, чи на конкурсній основі, як додаткова мотивація для дітей. Щоб діти розуміли, для чого вони взагалі навчаються.

  Другий варіант — щоб вчителі проходили таке стажування як підвищення кваліфікації на три тижні. Це було профільне стажування: вчителі географії йшли до туристичної агенції, вчителі інформатики і математики, до ІТ-компаній, на виробництва, і щоб вони дійсно могли подивитися, до чого вони мають готувати дітей, і чого, можливо, їм не вистачає у своїй професійній діяльності. Хотілося б, щоб вчителі розвивалися. А вони теж часто не хочуть, бо вони усе життя ходили у якісь державні структури, і там 10 років одне і те саме розказують, і у них підвищення кваліфікації асоціюється із чимось негативним.

  Держава надала освітню субвенцію для підвищення кваліфікації. Вона зайшла на місця, але, оскільки вона заходить централізовано на Департамент і далі на управління освіти, і управління виставляє тендер… Якщо виставляють лотом, то всі послуги одним лотом. Ясно, що переможець один, швидше за все, якась державна структура. Вузькопрофільні гравці чи вчителі-ФОПи не зможуть у такій тендерній закупівлі взяти участь і навчити, наприклад, лише вчителів хімії Харкова онлайн. Це було б круто й ефективно, але вони не можуть взяти участь у тендерній закупівлі, тому що не можуть покрити інші 37 напрямків. Можливо, якусь роз’яснювальну роботу провести на рівні міста можна було б: для управління, директорів, що для чого і як скористатися.

  Ірина Міньковська

  керівниця Освітнього центру.

   Залишіть заявку
        Якщо Ви хочете познайомитися та доєднатися до нашої сім’ї – залишить, будь ласка, номер телефону, і ми запросимо Вас на чашечку авторської кави 😊
   Дякуємо за заявку
   Чекайте, з вами зв’яжуться
   Підпишіться на розсилку,
   щоб дізнаватися актуальні новини про Центр

    Перевірити наявність сертификату у реєстрі
    Введіть, будь ласка, номер свого сертифікату
    Залишити заявку

     Залишити заявку

      Задати питання викладачу

       Ім’я
       Телефон
       Електрона пошта
       Дякуємо за заявку
       Чекайте, з вами зв’яжуться