Менеджер
зараз онлайн

Розклад:

Пн.- Сб. 08:30 – 21:00

Нд. вихідний

Дякуємо за заявку
Чекайте, з вами зв’яжуться  Курси для підлітків

  Медіаграмотність

  Курс “Знайди і знешкодь «інформаційну бомбу»: медіаграмотність для всіх” розрахований на розвиток навичок критичного мислення, усвідомленого існування у соціальних мережах, зокрема, і медіасередовищі загалом, здоровому споживанню інформації і передача методик навчання медіаграмотності в Новій Українській школі.

  «Кожна людина сьогодні виступає виробником інформації, тому Інтернет стає великою глобальною відповідальністю, а уміння критичного сприйняття та аналізу контенту – життєво необхідною потребою»

  Повна програма курсу за посиланням – Знайди і знешкодь «інформаційну бомбу»: медіаграмотність для всіх

   

  Екологічна освіта

  Курс “Еко.Логічно: яка логіка в екологічної освіти?” направлений на проблематику поводження з відходами, упровадження екологічної складової в навчальний процес, створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища в школі й вдома, навчання впродовж життя.

  На тренінгу буде розглянуто такі модулі: законодавство, проблематика поводження з відходами, існуючі практичні кейси, упровадження екологічної складової в навчальний процес, інтерактив, прості відповіді на складні екологічні питання, практична робота з розробки навчальних компонентів.

  Повна програма курсу за посиланням – Еко.Логічно: яка логіка в екологічної освіти?

   

  Тайм-менеджмент

  Курс “Тайм-менеджмент для себе і команд” розрахований на оволодіння знаннями для ефективного управління часом, визначення та своєчасного досягнення особистих і командних цілей, а також розвиток загальних і фахових компетентностей, необхідних для ефективної діяльності в освітній та інших галузях, мотивація до обміну досвідом між учительством, батьківством, дітьми, допомога в побудові індивідуальної траєкторії професійного розвитку.

  Курс передбачає міні-лекції та практичні завдання, які допоможуть поглибити знання про існуючі концепції часоутворення та руху до цілей, навчитись досягати балансу особистого та професійного життя, а також діяти своєчасно. Програма курсу базується на використанні теорії функціональних систем, концепції транзактного аналізу та основ ненасильницького спілкування для визначення і коректного досягнення цілей. За результатами курсу учасниці та учасники зможуть більш ефективно управляти своїм часом та часом роботи команд, а також з більшою легкістю та точністю досягати особистих та професійних цілей.

  Повна програма курсу за посиланням – Тайм-менеджмент для себе і команд

   

  Сексуальна освіта

  Курс “Секс – не «це»!” Дорослі розмови про сексуальну освіту ” розрахований на розвиток загальних і фахових компетентностей, необхідних для ефективної діяльності в освітній та інших галузях, мотивація до обміну досвідом між учительством, батьківством, дітьми, допомога в побудові індивідуальної траєкторії професійного розвитку.

  Упродовж тренінгу з’ясуємо, чим погані радянські стереотипи щодо відношення до сексу та інших інтимних тем. Як прибрати внутрішню демонізацію та стигматизацію цих тем і почати говорити, зокрема з дітьми. У якому віці, про що і як потрібно розповідати. За попередньою домовленістю відбувається майстер-клас з користування презервативом та вибору лубриканту.

  Повна програма курсу за посиланням – Секс – не «це»! Дорослі розмови про сексуальну освіту

   

  Публічні виступи

   

  Підприємництво

  Мета програми “Сам собі HR – кар’єрна карта прямо з твоєї голови” – діагностика таланту дітей і дорослих.

  «Головним мотивом має бути не питання: що потрібно знати? А питання: що закладено в людині, і що може отримати розвиток?»

  Повна програма – Сам собі HR – кар’єрна карта прямо з твоєї голови

   

  Курс “Фiнансовий практикум: створення родинного капiталу” дає можливість набути та застосувати знання фінансових інструментів. Через гру-симулятор напрацювати вміння управляти ресурсами, починаючи від щоденного формування сімейного бюджету, відкладання вільних коштів, і до створення власного капіталу. Набути досвід самостійних економічних рішень, розробки стратегії інвестування та аналізу результатів відповідних дій при безпосередньому застосовуванні їх у різних видах діяльності, заощадженні і споживанні.

  За авторською методикою Сергія Івагла «Система створення родинного капіталу» ви отримаєте розуміння з чого почати, що і в якій послідовності необхідно робити, для створення фінансової свободи родини. Які фінансові інструменти є в Україні і як вони працюють, на що необхідно звертати увагу при використанні цих інструментів. Зрозумієте важливість системи фінансового захисту власного капіталу.

  Повна програма курсу – Фiнансовий практикум: створення родинного капiталу 

  Англійський розмовний клуб

  Курс “English Focus: англійська для початківців” з акцентом на мотивацію і комунікацію студентів, навправлений на дослідження сучасного англомовного контенту, розкриття закономірностей використання мови в різних сферах суспільного життя – її функційних стилів та їхньої мовленнєвої системності, навчання впродовж життя.

  Програма курсу передбачає практичні заняття, на яких студенти повністю занурюватимуться в англійську мову на дві години. Спілкування на заняттях ведеться виключно англійською мовою.

  Повна програма курсу – English Focus: англійська для початківців

   

  Розмовний курс «PLAY, SPEAK AND KEEP SILENT ENGLISH!» направлений на формування іншомовної комунікативної компетентності, практичне застосування іноземної мови, подолання мовного бар’єру шляхом залучення учасників і учасниць, умотивованих до творчої діяльності, до інтерактивного середовища через забезпечення міжкультурної комунікації, формування навичок самореалізації та самоідентифікації, здатності до конструктивного цілевизначення, підвищення стійкості до зовнішніх впливів та ефективного управління процесами комунікації.

  Повна програма курсу – Play, speak and keep silent English!

   

  Перша домедична допомога

   

   Залишіть заявку
   Якщо Ви хочете познайомитися та доєднатися до нашої сім’ї – залишить, будь ласка, номер телефону, і ми запросимо Вас на чашечку авторської кави 😊
   Дякуємо за заявку
   Чекайте, з вами зв’яжуться
   Підпишіться на розсилку,
   щоб дізнаватися актуальні новини про Центр

    Перевірити наявність сертификату у реєстрі
    Введіть, будь ласка, номер свого сертифікату
    Залишити заявку

     Залишити заявку

      Задати питання викладачу

       Ім’я
       Телефон
       Електрона пошта
       Дякуємо за заявку
       Чекайте, з вами зв’яжуться