ІНТЕНСИВИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ СУЧАСНОГО БІЗНЕСУ

Що пропонується?: Інтенсив з української мови для сучасного бізнесу

Чому? Відповідно до статті 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», усі надавачі послуг, незалежно від форми власності, із 16 січня 2021-го року зобов’язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги державною мовою.У готелі, ресторані, кав’ярні, супермаркеті та інтернет-магазині, у банку, на АЗС, в аптеці чи бібліотеці – обслуговування має бути українською. Лише на прохання клієнта/ клієнтки персональне обслуговування може здійснюватися іншою мовою.

Розробниця програми інтенсиву:

Юлія Гарюнова, кандидатка філ. наук, доцентка кафедри української мови ХНУ ім. В. Н. Каразіна, авторка низки видань для підготовки до ЗНО з української мови та літератури. Співавторка Олександра Авраменка, авторка майстер-класів й вебінарів для представників бізнесу, вчительства і учнівства.

Опис

Як проводиться інтенсив? Це 4-годинний тренінг офлайн. За необхідністю можуть формуватися групи онлайн або змішаного навчання.
Де? У Центрі – м. Харків, вул. Костомарівська, 2 (дотримано всіх вимог карантину) або за місцезнаходженням замовника.
Що включає програма? Передбачається актуалізація, розгляд і закріплення знань і навичок з таких розділів:

1) Особливості української вимови. Уживання слів із буквою ґ.
2) Основні види помилок в українській мові та їх виправлення (слововживання, форми слів).
3) Використання форм із числівниками: позначення часу, числові формули.
4) Стиль мовлення. Поняття про розмовний й офіційно-діловий стилі.
5) Сучасний етикет в усному й писемному мовленні. Формули етикету. Електронне ділове листування.
6) Основні мовні формули побудови тексту: вступні кліше, розгортання думки, підсумкові фрази.
7) Типи комунікативних ситуацій. Основні мовні формули в різних типах спілкування.
8) Нестандартні комунікативні ситуації. Мовна агресія й протистояння їй. 9) Мовний образ особистості як складник іміджу. Під час підготовки програми враховуються специфіка саме Вашого бізнесу і Ваші побажання.
Чи можемо ми продовжити навчання після інтенсиву? Так, після проходження тренінгу усі учасники й учасниці отримують спеціальні електронні брошури-підказки. Також ми готові надати онлайн-консультування, додаткові глибинні тематичні майстер- класи, виїхати з програмою до Вашого закладу.
Чи отримаємо ми офіційний документ? Так, ми надаємо персональний сертифікат в електронному та/або паперовому вигляді з унікальним номером (засвідчений підписами керівниці Освітнього центру «Я І МОЯ ШКОЛА» Міньковської І.І. і розробником/-цею/-ками програми). Сертифікат також протягом 10 днів із дня завершення навчання публікується в онлайн-реєстрі на веб-сайті Центру.
Скільки коштує інтенсив? Навчання 1 групи (до 15 осіб), 4 години – 4000 гривень.
Додаткові послуги – за попередньою домовленістю: «няня» для дитини, організація трансферу, забезпечення проживання і харчування, допомога особам з інвалідністю.

Підпишіться на розсилку,

щоб дізнаватися актуальні новини про Центр