COMMUNICATIVE TEACHING FOUNDATIONS

Нагадуємо, що триває набір на курс для викладачів англійської мови «Communicative Teaching Foundations», що призначений для тих, хто хоче вдосконалювати свій рівень викладання, він включає в себе три незалежні модулі, які охоплюють основи комунікативного підходу у викладанні іноземних мов.

Модуль 1:
Блок 1: граматика; лексика; фонетика; функції; читання; письмо; аудіювання;говоріння.
Блок 2: мотивація; контакт з мовою та фокус на формі; роль помилки; відмінності у вивченні рідної та іноземної мов; характеристики учня; потреби учня.
Блок 3: Підходи до викладання мови; техніки презентації матеріалу; практичні активності та завдання для розвитку мовленнєвих навичок; різновиди оцінювання та тестових завдань.

Модуль 2:
Блок 1: ідентифікація та вибір цілей; ідентифікація різних компонентів плану уроку; планування окремого уроку та низки уроків; вибір завдань з оцінювання.
Блок 2: використання довідників при підготовці уроків; вибір та використання матеріалів підручника; вибір та використання додаткових матеріалів; вибір та використання додаткових засобів навчання.

Модуль 3:
Блок 1: доцільне використання мови вчительством і учнівством; визначення функцій мови учнівства; категоризація помилок учнівства.
Блок 2: ролі вчителя; групування учнів; виправлення помилок учнів; зворотній зв’язок.

1,5 години 2 рази на тиждень
Стартуємо 31 травня
Понеділок 16:00 – 17:30
Четвер 16:00 – 17:30
1 блок/5 тижнів – 2000 грн

050 270 50 72,
097 270 50 72
Харків, вул. Костомарівська 2

Запис за телефонами або у директі