ПРАВДА ПРО СЕКСУАЛЬНУ ОСВІТУ

Правда у сексуальній освіті дошкільнят = їх сексуальна безпека
Якщо ми говоримо про дітей дошкільного віку, то найголовніше в сексуальній освіті – інформування про сексуальну безпеку дитини.

Діти мають знати, що таке геніталії / статеві органи, де вони знаходяться, як саме називаються. І що це лише їхні статеві органи і ніхто, у буквальному сенсі ніхто, без нагальної потреби або якоїсь медичної історії не має права їх торкатися («правило трусиків»).

Так само діти мають знати, що таке секс і для чого він потрібен, зокрема знати, що сексом займаються дорослі люди. Окрім самого поняття «секс», потрібно пояснювати інші дії сексуального характеру – і знову ж таки, що це лише для дорослих. Саме таким чином ви можете убезпечити своїх дітей від зґвалтування, педофілії і тому подібного. Вони мають знати, які дії не мають місця бути; коли потрібно кричати і кликати на допомогу.

Ось декілька простих лайфгаків про те, як спростити спілкування з дітьми на теми сексуальної освіти:

1. Спробуйте подумати, чого вам не вистачило в підлітковому віці, що саме вам самим хотілося би почути від батьків з цієї теми.

2. Спробуйте купити книжку для віку вашої дитини і почитати разом.

3. Відкривайте нове для себе разом із дитиною (книги, українські та іноземні блогери, тематичні відео тощо), більшість із нас точно не знає всього. А разом з дитячою допитливістю будь-яке дослідження стає захопливішим!