Завершили курс "СЕКС - НЕ ЦЕ"

«Ви говорили зі своєю дитиною-підлітком про секс? А про хвороби, які передаються статевим шляхом? А про засоби контрацепції? Якщо ні – дарма. Репродуктивне здоров’я дуже важливе, і краще, якщо дитина якомога раніше отримає всю необхідну інформацію від батьків, лікарів, вчителів чи компетентних експертів. А не на сумнівних сайтах чи методом проб і помилок. Саме для цього і потрібна сексуальна освіта», – Уляна Супрун.

Ми підтримуємо позицію Уляни Супрун і саме тому створили курс “Секс – не “це”!”. Викладачка курсу Марія Губєрнік – студентка Національного Інституту сексології та сексуального здоров’я, волонтерка ООН, координатора науково-популярної акції «Дні Науки» у Харкові, переможниця міжнародної олімпіади з філософії 2016 р., амбасадорка виробу «Ангельське молоко».

Упродовж тренінгу з’ясуємо, чим погані радянські стереотипи щодо ставлення до сексу та інших інтимних тем. Як прибрати внутрішню демонізацію та стигматизацію цих тем і почати говорити, зокрема з дітьми. У якому віці, про що і як потрібно розповідати. За попередньою домовленістю відбувається майстер-клас з користування презервативом та вибору лубриканту.

Також буде розглянута тема культури ненасильництва – як їй навчитися і навчити. Чому не потрібно вчити дівчат «не ходити в короткій спідниці вночі по району», а потрібно вчити хлопців тому, що слат-шеймінг – це погано. Серед тем також компульсивна мастурбація.

Після завершення курсу ви зможете захистити свою дитину і її здоров’я!

14 – 16 травня
15:00 – 19:00
1920 грн

050 270 50 72,
097 270 50 72
Харків, вул. Костомарівська 2