НАМ 6 МІСЯЦІВ

Півроку тому Центр відкрив свої двері для відвідувачів і відтепер працює 7 днів на тиждень з самого ранку і до останніх відвідувачів. Цей шлях не простий, але є історією, як з однієї ідеї народився колектив з 10 працівників і 35 тренерів.

6 місяців це не багато, але за цей час ми встигли провести 11 групових курсів, 3 мувінари, 6 корпоративних курсів, 5 програм цікавих вихідних, 5 зустрічей дитячого книжкового клубу, 5 індивідуальних навчань, 1 відкритий лекторій, 3 дитячі Дні народження, 1 інста-марафон, увійшли у ТОП-3 за підсумками Індексу корпоративної рівності, випустили 10 статей у рамках спільного проєкту з видавництвом “Ранок” і платформою НУШ, об’єднали навколо підготовки до школи 10 чудових сімей.

Ми не збираємося зупинятися на досягнутому, саме тому плануємо набір у літній дитячий денний табір, вже анонсували набір на 8 групових курсів, продовжуємо зустрічі у рамках безкоштовного розмовного клубу української мови, безкоштовної групи профілактики професійного вигоряння і готуємо нові опції з колективного підвищення кваліфікації цілих районів і ще маленький сюрприз.

Дякуємо усім, хто відвідує наші заняття, приводить своїх дітей, ми цінуємо вашу довіру і кожен день намагаємося стати краще.
Ми працюємо для вас!