Завершився курс «Бізнес-старт у сфері освіти»

Чесно скажемо, що це мій улюблений курс, перший, мабуть, взагалі в історії України, курс з підприємництва, створений спеціально для педагогів – шкільних вчителів і викладачів вишів.

10 тижнів кожну п‘ятницю ми всі навчались – і тренери курсу, і наша команда, і учасники і учасниці. Пройшли блоки з менеджменту, з юриспруденції, з бухгалтерії та фінансів, з публічних виступів і просування своїх послуг або продукту.

Вкотре переконалась у тому, що в Україні є надзвичайно сильні вчителі, але часто їм не вистачає віри у себе як у підприємців, сучасних знань і певної мотивуючої атмосфери

Усе це ми намагались дати на нашому курсі. Також варто відзначити, що це було серйозне навчання, з реальними домашніми завданнями та відповіддями на індивідуальні запити.

Адже саме це – реальний результат і вихід на новий рівень викладання – є цілями Я І МОЯ ШКОЛА.

Щиро дякуємо менторці курсу Дар’ї Нагаївській і тренерській команді, яка адаптувала свої знання для вчителів – Юлії Размєтаєвій, Євгенії Ільїнській, Євгену Кирбабі, Ірині Лянній – і, звичайно, нашим учасницям за інвестицію у себе. З завтрашнього дня ваше життя вже ніколи буде таким, як раніше

Що далі? Всіх дівчат за 3 місяці ми запитаємо, які кроки вони зробили до своєї мети. А ми готуємо бізнес-табір для освітян на літо. Він буде 4 дні, буде у Харкові, офлайн. Буде додано блок з грантрайтингу. Кому цікаво, можна вже бронювати місця.

І наостанок – вчора сміялись, що ми вирощуємо собі конкурентів. Але ми не згодні, ми віримо у те, що разом ми справді можемо підняти рівень освіти у нашому місті Харкові, і в Україні. Тільки через партнерство сильних гравців, через високооплачувані комерційні освітні послуги (не тільки грантові) можна змінити ставлення суспільства до освіти і необхідних інвестицій у неї.
Усім гарних вихідних.