Як ми працюємо

Ми працюємо щодня з 9:00 до 20:00. 1 раз на півтора місяці анонсуємо по 8 нових курсів і протягом 3-4 тижнів збираємо на них групи. Всі анонси ви можете знайти у наших мережах Facebook, Instagram, Telegram і Viber (щоб доєднатись до нас, просто наберіть у пошуку «Я І МОЯ ШКОЛА» і натисніть кнопку «Приєднатись»).
Кожного понеділка у нас виходить повний розклад на тиждень всіх подій і курсів, до яких можна приєднатись дорослим і дітям, ознайомитися з ним можна на ниших сторінках і на сайті у розділах – Освітянам, Батькам і Дітям.
Окремо ми вивели дитячий напрямок – про всі новини з підготовки до школи та дитячих розвиваючих занять, психолога, дитячого книжкового клубу можна дізнатись тут: @meandmyschoolkids.
Також у нас на сайті є опція «Записатись на екскурсію» – будь ласка, скористайтесь нею, якщо Ви просто хочете потрапити до нас у гості й познайомитись
Дні і час модулів курсів ми завжди узгоджуємо з усіма учасниками і учасницями групи, ми розуміємо вашу навантаженість і хочемо, щоб всім було зручно
Ми завжди відкриті до співпраці і пропозицій.