Запрошуємо на Цікаві вихідні

ЦІКАВІ ВИХІДНІ: ЦІКАВЕ ЧИТАННЯ З ІРИНОЮ СЕРГЄЄВОЮ

Презентуємо нову опцію від нашого Центру – “Цікаві вихідні”, де Ви знайдете цікаві події для дітей та батьків у форматі edutainment.


“Цікаве читання з Іриною Сергєєвою” – це дитячий клуб, у якому кандидат філологічних наук, консультант з батьківсько-дитячих стосунків добирає та читає дітям книжки, з якими вони навряд чи познайомляться у школі чи садочку.

І от сюрприз: книга – це привод для знайомства. З автором, героями, історією. З правилами комфортного співіснування та спілкування. І, головне, з собою та товаришами! Бо, на відміну від шкільних уроків, мета клубних занять – відкрити смак якісного дозвілля, допомогти дитині зрозуміти навколишній світ та саму себе.

Добрати слова, знайти  в сюжеті та героях книжок щось спільне з власним життям, аби спертись на них за потреби. І оскільки таке читання – це також творчий процес, ми малюватимемо, рухатимемось, проживатимемо безліч цікавих історій. Діти говоритимуть та слухатимуть про себе, свої емоції, думки, та про інших – це важлива навичка в сучасному світі.

Книжка, що відкриє клуб 28.02.2021 – магічний, сповнений любові та ідей, як зробити неповторним кожен день, “Афіновий ведмедик” від дивовижної  Анастасії Волховської.

Чекаємо читачів 4-6 років на відкриття клубу. Двогодинне заняття вартує 500 грн.

050 270 50 72,
097 270 50 72
Харків, вул. Костомарівська 2

Запис за телефонами або у директі