Стартували курс «Бізнес-старт у сфері освіти»

Відбулося перше заняття першого в Україні курсу з підприємництва для освітян – вчителів державних і приватних шкіл, викладачів вищих і дошкільних навчальних закладів, репетиторів.

Тренерська команда Я І МОЯ ШКОЛА підготувала 10 занять, під час яких ми допоможемо слухачам визначитися із формою свого підприємництва, зрозуміти особливості юридичного і фінансового їі супроводження, управління командою, дізнатись про просування свого бренду та комунікацію про результати своєї підприємницької діяльності. Займатись ми будемо теж у цікавому форматі – частина групи буде у нас в офісі офлайн, частина підключатиметься онлайн.

Чесно кажучи, ми дуже переживали, чи наші вчителі знайдуть можливість навчатись на такому достатньо дорогому і незвичному для України курсі, але освітяни знову мене приємно здивували – мабуть, просто розуміють, що вже пора брати життя у свої руки 😉 Ну і ми пропонуємо гнучкі умови оплати.

Я дуже вдячна нашим тренерам і тренеркам – Дар’ї Нагаївській, Євгенії Ільїнській, Юлії Размєтаєвій, Євгену Кирбабі, Ірині Лянній, адже всі ви розробляєте свої блоки спеціально під запити кожного слухача і слухачки у групі.

Ми надзвичайно щасливі, що ті, хто якісно навчають, для свого навчання обирають нас. Цінуємо, що Ви змогли виділити час та кошти, щоб розпочати свою власну справу разом з нами. Це буде не просто теорія, а готові кейси під запит кожного та кожної і менторство після його завершення. Тільки чисті знання, без «води».

P.S. Про ідеї підприємств наших слухачів і слухачок розкажемо трошки згодом, з їхнього дозволу 😉