Увійшли у ТОП-З за підсумками Індексу корпоративної рівності-2020 в Україні

Ми увійшли у ТОП-З за підсумками Індексу корпоративної рівності-2020!

Індекс корпоративної рівності – це національне дослідження щодо рівності та недискримінації на робочому місці, у якому добровільно можуть взяти участь приватні та державні компанії. Освітній центр «Я І МОЯ ШКОЛА» разом з дослідницькою агенцією Info Sapiens, IT-компанією Yael Acceptic увійшли до ТОП-З рейтингу.

Ми в цьому році вперше вирішили взяти участь у дослідженні Українського індексу корпоративної рівності. Бо вважаємо, що питання недискримінації на робочому місці в Україні досі залишається актуальним. Серед наших співробітників є молоді матері з дітьми, діти емігрантів, серед тренерської команди – представники і представниці ЛГБТ, люди різних віросповідань, простір адаптовано до обслуговування клієнтів з інвалідністю.

Це дає нам можливість враховувати різні досвіди під час планування роботи Центру, постійно розширювати коло наших однодумців і власним прикладом заохочувати малий і середній бізнес підтримувати рівність і різноманіття. Врешті-решт це довіра співробітників до керівництва і одне до одного, що позитивно впливає на якість продукту або послуги компанії. І це не так складно, як здається з першого погляду, потрібно зробити лише перший крок.

Ми відчуваємо вдячність за запрошення та таку оцінку роботи нашого освітнього центру для педагогів, батьків і дітей «Я І МОЯ ШКОЛА». Повна інформація на Громадському.