Старт курсу «З табурету і зі сцени: як сказати, щоб почули»

Нам знадобилося чимало років, щоб зрозуміти, що не просто так батьки або бабуся з дідусем ставили нас на стілець у розпал новорічної родинної вечері та вмовляли розповісти віршик для Діда Мороза (читайте – батькового брата у костюмі з бавовняною бородою). Подобалося нам це чи ні, але таке “тренування” було дієвою профілактикою сценофобії – безконтрольного хвилювання перед публічними виступами.

Якщо вірити Вікіпедії, це один з найрозповсюдженіших соціальних страхів, від якого страждають – фізично чи морально, у більшій або меншій мірі – близько 95 відсотків населення планети Земля.

Разом із тренером нашого курсу з ораторської майстерності Євгеном Кирбабою ми готові довести, що кожен і кожна здатні бути спікерами – звісно, за допомогою наполегливості, терпіння та праці.

З нами ви навчитеся правильно проводити самопрезентацію, засвоїте основні етапи підготовки до успішного публічного виступу, почнете користуватися всіма своїми навичками задля створення ефективної комунікації з будь-якою аудиторією. Багато практики, менторство досвідченого фахівця, ваше бажання стати майстром слова – і тоді хоч на TEDx!

Очні заняття тривалістю 2 години відбуватимуться 2 рази на тиждень – загалом 8 зустрічей.

Коли?

Середа-п’ятниця 17:30 – 19:30 (старт 3 лютого)

Вартість – 5000 грн, можлива оплата частинами.

050 270 50 72

097 270 50 72

Харків, вул. Костомарівська 2

Запис за телефонами або у директі