ЗБИРАЄМО КОМАНДУ!

Друзі, перший у Харкові Освітній центр для педагогів, батьків і дітей «Я І МОЯ ШКОЛА» розшукує у свою команду людей, так же закоханих в освіту й просвіту, як і ми 😊

Кого ми ШУКАЄМО?
💎 Програмного менеджера/ менеджерку – потрібно організовувати і забезпечувати сервіс бронювання програмних опцій Центру (прийом дзвінків, ведення пошти), оновлювати веб-сайт і вести сторінки у Facebook і Instagram, комунікувати з основною тренерською командою і запрошеними спікерами.

💎 Дитячого педагога й асистента/ асистентку дитячого педагога – потрібно стати другом і наставником для щоденної групи (неповного дня) дослідників і дослідниць віком 4-6 років. Навчання проводиться за 5-ма напрямками: емоційний інтелект, спорт, творчість, мови і підготовка до школи.

💎 Двох адміністраторів/ адміністраторок простору – потрібно приймати і закохувати в Освітній центр гостей, проводити екскурсії простором, забезпечувати комфорт і порядок, приймати платежі і подавати фінансову звітність.

ВИМОГИ до кандидатів/ кандидаток (загальні якості):
– володіння українською, англійською та російською мовами,
– порядність і чесність, прийняття цінностей і правил команди, повага й увага до інших,
– ретельність, уважність, відкритість до нових знань та швидке опанування нових навичок,
– відповідальність, ініціативність та почуття гумору,
– знання і прийняття концепції Нової української школи.
Вік і стать не мають значення.

Що ВИ ОТРИМАЄТЕ, ставши членом нашої команди:
– колектив з дружніми взаєминами та простором для саморозвитку й зростання,
– крутий зручний офіс у тихому центрі міста,
– офіційне працевлаштування,
– висока заробітна плата,
– а також можливість впливати на те, яким буде перший у Харкові Освітній центр для педагогів, батьків і дітей.

Якщо Вам відкликається ідея Центру, Ви вірите в Україну і готові разом з нами розбудовувати соціальний стартап – НАДСИЛАЙТЕ до 20 серпня 2020 р. на meandmyschoolcenter@gmail.com:
1 – своє CV,
2 – мотиваційний лист «Чому я хочу до Я І МОЯ ШКОЛА».

P.S. З отриманого нами листа:
«Так склалося моє життя, що у свої 36 я починаю своє життя заново. Я вчилася і працювала там, де хотіли мої батьки, бо я з багатодітної родини і у моїх батьків не було змоги платити за навчання на психології, про яку я мріяла […] Єдине, що я точно зрозуміла, проаналізувавши своє життя, – потрібно завжди йти вперед, вчитися і займатися улюбленою справою та експериментувати. Зараз мене не лякають випробування, тож, можливо, у вашому Центрі знайдеться вакансія, яка потребує неординарного підходу.»